• DZIEŃ CHŁOPAKA W KLASACH 0-3

08.10.2023

Wszystkim chłopcom, z okazji ich święta, dziewczynki z klas 0-3 wraz z wychowawczyniami serdecznie życzą, by każda gra na konsoli była wygrana, każdy mecz piłki nożnej zakończony bramką ulubionej drużyny, a każdy dzień pełen ekscytujących przygód. Niech Wasze marzenia i pasje spełniają się zawsze, a każdy moment waszego dzieciństwa niech będzie niezapomniany i pełen uśmiechu. Świętujcie ten wyjątkowy dzień z radością i dumną świadomością, że jesteście wyjątkowi!

• WARSZTATY KULINARNE W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM

08.10.2023

Podczas swoich pierwszych warsztatów kulinarnych Zeróweczka postanowiła przyjąć wyzwanie i wzięła na warsztat babeczki czekoladowe. To były wyjątkowe chwile pełne radości i entuzjazmu. Wspólnie  przygotowali ciasto, a samo to doświadczenie dostarczyło im mnóstwo przyjemności. Jednak to, co sprawiło jeszcze więcej radości, to proces ozdabiania tych pysznych babeczek. Kreatywność kwitła, a każdy z nich próbował stworzyć najbardziej apetyczne dzieło sztuki cukierniczej. Po zakończeniu pracy przyszedł czas na zasłużoną konsumpcję dzieł. Babeczki czekoladowe wyszły niesamowicie smaczne, a każdy kęs był pełen intensywnego smaku czekolady. To był dzień, który na pewno na długo pozostanie im w pamięci jako wyjątkowe doświadczenie kulinarne.