• STYPENDIA DLA NAJLEPSZYCH ABSOLWENTÓW

22.07.2022

Serdecznie gratulujemy absolwentom!

GMINA CEDRY WIELKIE: "Na koniec pierwszego etapu edukacyjnej drogi, wójt Janusz Goliński wręczył stypendia jednorazowe najlepszym uczniom klas ósmych. Na nagrody mogli liczyć ci, którzy uzyskali średnią ocen na poziomie 5,3, a ich wyniki na egzaminie ósmoklasisty wyniosły co najmniej 75% ...

- Jeszcze raz gratuluję nagrodzonym uczniom. Stypendium niech będzie kolejnym miłym akcentem wieńczącym Waszą 8-letnią pracę w szkole podstawowej. Wszyscy już wiecie zapewne, gdzie będziecie kontynuować naukę, ale mam nadzieję, że nie zapomnicie szkół, w których stawialiście pierwsze kroki na Waszej edukacyjnej drodze. Bądźcie dumą naszej gminy w szkołach średnich, na studiach, a potem w wymarzonej pracy zawodowej – życzy Janusz Goliński. W tym roku stypendia dla najlepszych absolwentów szkół podstawowych otrzymało 7 osób ..."

Zaczerpnięto ze strony: https://www.cedry-wielkie.pl/

• WAKACJE POD ŻAGLAMI

16.07.2022

Grupa uczniów z naszej szkoły uczestniczyła w obozie żeglarskim w ramach projektu "Pomorskie Żagle Wiedzy". Dzieci doskonaliły swoje umiejętności sterowania na łodziach typu optymist, mariner i nefryt. Po treningach był czas na kąpiele i zabawy wodne, a wieczorami rozrywki integracyjne, podchody, spacery, śpiewy przy ognisku.Szkoda, że obóz trwał tak krótko, gdyż każdy z uczestników bawił się doskonale i chciałby spędzić na Marinie w Błotniku kolejne dni. Dziękujemy trenerom i opiekunom za wspaniały czas, który na długo zostanie w naszej pamięci.